Playboy België. Alles wat mannen boeit. Nr. 9, september 1988

Diverse medewerkers
€9.00
Ship to
*
*
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options

Publisher: Tijdschriften Uitgevers Mij., Antwerpen. Hugh M. Hefner, Chicago, Illinois
Edition: 1st
Language: NL
Pages: 132
Condition: FN, mét centerfold zonder Maja
Binding: SC

- Inhoud:
PLAYBOY NA VIJVEN
MUZIEK - De nieuwe van Palmer hijgt hartstochtelijk
ETEN EN DRINKEN - Waar vrouwen de sfeer bepalen
VIDEO - Speelfilms met een erotische lading
BOEKEN - Eindelijk: de nieuwe Van Kooten
FILM - Een spectaculaire filmmaand
AUTO - Een nieuw type sportwagen?
ZEG MAAR SEX - Ook in bed is drie te veel
PLAYBOY INTERVIEW - Een openhartig gesprek met de leider van de PLO, Yassar Arafat over terrorisme, Israëli's, Palestijnen en - voor het eerst - over geheime ontmoetingen met de Amerikanen.
SWING BOB! - Bob bedient de draaimolen op de dam.
Zijn droom: een Corvette vol prachtige meiden. De realiteit: een messentrekkende junk. Een thriller van Leon de Winter.
GESLAAGD - Vijf meisies verlieten de HAVO in Alphen aan de Rijn. PLAYBOY bracht ze bij elkaar voor een wel zeer ongewone reünie. Een bijzondere foto-reportage.
MODERNE LIEFDE - Oké, voorzorgsmaatregelen nemen is tegenwoordig noodzakelijk, maar een lichaamscon-doom? Kort tantaluskwellend verhaal van T. Coraghessan Boyle.
DE PURE VORM - PLAYBOY's totaaltest van de nieuwe Alfa Romeo 164 3.0 V6.
DE GROTE TERRI - De jeugd van Playmate Terri Lynn Doss was een heerliik ratjetoe. Op jonge leeftijd had ze al een circus-act. Nu breekt ze door op het witte doek. PLAYBOY laat zien waarom.
BESTE VAN PLAYBOY
CARTOONS
VROUWENHARTEN EN MANNENDROMEN - Eerste aflevering van een tweedelige serie die Jan Mulder schreef over de Belgische bordelenroute. Er wachtte hem een warm welkom.
HET HEFNER-PRINCIPE - Dat slaat niet alleen op PLAYBOY maar ook op de 'bed'filosofie van onze baas: de slaapkamer voorzien van de modernste elektronische snufjes.
PLAYBOY bekeek de Firato met andere ogen.
DÉJÀ VU - Betekent: reeds gezien. En dat klopt, want u kende India Allen al. Maar de nieuwe fotoserie die, nu ze de Amerikaanse Playmate van het Jaar werd, van haar is gemaakt, is ook nog een bijna bovennatuurlijke ervaring.
GETROUWD MET DE CIA - De keerzijde van het avontuurliike bestaan van een CIA-spion, adembenemend vertelt door een ex-echtgenote.
THEUN DE WINTER - Een goede pitbull hangt aan een boom.
20 VRAGEN: HARRISON FORD - De topacteur die nu weer schittert in 'Frantic', de nieuwste film van Polanski, over acteren, het vaderschap en omgaan met de zweep EROTISCHE MEESTERWERKEN - Serie over kunst en erotiek. Deze keer: Georg Emanuel Opitz en Jean Auguste
EXTRA: MAJA - Een ongebruikelijke schoonheid is Maja, een Nederlandse actrice en radiopresentatrice. Volslank in een volslanke extra bijlage.
VROUW - Yvonne Kroonenberg over ongelukkige liefdes.
MANNENZAKEN
SPORT - Jan Mulder vindt dat keepers te weinig vissen.
DEAR PLAYMATES - Intieme vragen aan onze mooisten.